داستان این فیلم درباره مردی به نام لیف است که ثروت فراوانی از مادرش برای او به ارث رسیده است. اما تنها در یک صورت می تواند آن ارث را دریافت کند. او باید لیستی از کارهایی پیچیده و عجیب را انجام بدهد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ride the Eagle

تیزر فیلم سوار بر عقاب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ride the Eagle

درباره فیلم سوار بر عقاب

Ride the Eagle یک فیلم کمدی در آینده آمریکایی به کارگردانی ترنت اودانل است که فیلمنامه آن را با همکاری جیک جانسون نوشت. در این فیلم جانسون ، سوزان ساراندون ، جی. کی. سیمونز و دی ارسی کاردن بازی می کنند.

این محصول که توسط شرکت والکات تولید شده است ، قرار است توسط Decal به صورت تئاتری و از طریق ویدئو در صورت تقاضا در تاریخ 30 ژوئیه 2021 منتشر شود.

synopsis

Leif is left with a conditional inheritance when his estranged mother Honey dies. Before he can move into her picturesque Yosemite cabin, he has to complete her elaborate, and sometimes dubious, to-do list

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Ride the Eagle 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Ride the Eagle در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ride the Eagle

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!