در جنگ برای سیاره میمون‌ها، سزار و ارتش میمون‌ها وارد یک درگیری تحمیلی و مرگبار با ارتش انسان‌ها به رهبری کولونلی بی‌رحم می‌شوند. به دنبال تلفات غیر قابل تصور ارتش میمون‌ها، سزار در کشاکشی نزدیک با غریزه تاریک خود، جهت گرفتن انتقام گونه میمون‌ها آماده می‌شود. قضای روزگار در نهایت سزار و کولونل را در نبردی حماسی برای آینده هر یک از گونه‌ها و تعیین سرنوشت این سیاره رو در روی یکدیگر قرار خواهد داد...

تصاویر فیلم War for the Planet of the Apes

  • دانلود فیلم جنگ برای سیاره میمون ها 2017
  • تماشای آنلاین فیلم جنگ برای سیاره میمون ها 2017
  • نسخه کم حجم فیلم جنگ برای سیاره میمون ها 2017
  • دانلود فیلم War for the Planet of the Apes 2017
  • نسخه کم حجم فیلم War for the Planet of the Apes 2017
  • تماشای آنلاین فیلم War for the Planet of the Apes 2017

تیزر فیلم جنگ برای سیاره میمون ها

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم War for the Planet of the Apes

درباره فیلم سیاره میمون ها 3

سیاره میمون ها 3 یک فیلم علمی–تخیلی آمریکایی به کارگردانی مت ریوز و نویسندگی مارک بامبک و ریوز است که در سال ۲۰۱۷ منتشر شد. این فیلم دنبالهٔ فیلم‌های ظهور سیاره میمون‌ها (۲۰۱۱)، طلوع سیاره میمون‌ها (۲۰۱۴) محسوب می‌شود و سومین فیلم در مجموعهٔ سیارهٔ میمون‌ها پس از بازراه‌اندازی آن تلقی می‌شود.

اندی سرکیس، وودی هرلسون و استیون زان از بازیگران این فیلم می‌باشند و داستان آن دربارهٔ تقابل میمون‌ها به رهبری سزار با انسان‌هایی است که در صدد چیره شدن بر کره زمین هستند. مانند قسمت قبلی، فیلم شباهت‌هایی با نبرد برای سیاره میمون‌ها دارد، اما یک بازسازی مستقیم نیست.

فیلمبرداری این فیلم در اکتبر ۲۰۱۵ در ونکوور کانادا آغاز شد و در مارس ۲۰۱۶ به پایان رسید. مراسم فرش قرمز و افتتاحیهٔ فیلم در ۱۰ ژوئیه ۲۰۱۷ در نیویورک برگزار شد. جنگ برای سیاره میمون‌ها در ۱۴ ژوئیه ۲۰۱۷ در ایالات متحده اکران گردید. فیلم به صورت جهانی بیش از ۴۹۰ میلیون دلار فروش در گیشه داشت و از منتقدان نقدهای عموماً مثبتی دریافت کرد.

synopsis

After the apes suffer unimaginable losses, Caesar wrestles with his darker instincts and begins his own mythic quest to avenge his kind.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای جنگ برای سیاره میمون ها 2017 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

فیلم جنگ برای سیاره میمون ها در ویکی پدیا

بازیگران فیلم War for the Planet of the Apes

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام ببخشید دوبله برای کدوم مؤسسه هست؟

    پاسخ 5