یکی از بزرگترین جنگجویان وایکینگ به نام ثورس اسنورسن، از یک نبرد دریایی جان سالم به در می‌برد و به همراه همسرش هلگا، زندگی آرامی را در کشور ایسلند آغاز می‌کند. چندین سال بعد، پسر جوان او به نام تورفین تصمیم می‌گیرد که به سیر و سیاحت در سرزمینی زیبا و دل‌انگیز به نام وینلند بپردازد و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Vinland Saga

تیزر انیمه حماسه وینلند

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Vinland Saga

درباره انیمه حماسه وینلند

حماسه وینلند (ژاپنی: ヴィンランド・サガ هپبورن: Vinrando Saga؟) یک مجموعه مانگای تاریخی ژاپنی است که توسط نویسنده مانگا ماکوتو یوکیمورا نوشته و ترسیم شده‌است. این مانگا توسط انتشارات کودانشا منتشر شده‌است و اولین بار در مجله هفتگی Shōnen برای گروه سنی جوانان منتشر شد و سپس به ماهنامه افترنون نقل مکان نمود.

یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۴ قسمتی نیز بر پایه نسخه مانگا و به کارگردانی شوهی یابوتا توسط استودیوی ویت دستمایه اقتباس قرار گرفت که از ۷ ژوئیه ۲۰۱۹ تا ۲۹ دسامبر ۲۰۱۹ در حال پخش بود.

Synopsis

Thorfinn pursues a journey with his father’s killer in order to take revenge and end his life in a duel as an honorable warrior and pay his father a homage

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Vinland Saga را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Vinland Saga در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Vinland Saga

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ببخشید دوبلشو قرار میدید

    پاسخ 1
  2. ممنون بابت این سریال میشه فصل اولش رو هم بزاری ادمین عزیز

    پاسخ 7
  3. لطفا قسمت ۲ هم بزارید

    پاسخ 5