این سریال، ماجراهای پسری نوجوان به نام یوه آساکورا را روایت می کند که توانایی برقراری ارتباط با ارواح را دارد. یوه با همراهی یک شبح جنگجو، به نقاط مختلف جهان سفر می کند و با اشرار و جادوگران گمراه مبارزه می نماید و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Shaman King

تیزر انیمه شاه شمن

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Shaman King

درباره انیمه شاه شمن

Shaman King (به ژاپنی: シャーマンキング، هپبورن: Shāman Kingu) یک مجموعه مانگای ژاپنی است که توسط هیرویوکی تاکی نوشته و تصویرگری شده است. ماجراهای یو آساکورا را دنبال می‌کند که او تلاش می‌کند تا مهارت‌های شمن خود را تقویت کند تا با پیروزی در مبارزه شمن، پادشاه شمن شود.

تاکی شمنیسم را به عنوان موضوع اصلی سریال انتخاب کرد زیرا او موضوعی را می خواست که قبلاً هرگز در مانگا امتحان نشده بود. مانگای Shaman King در اصل در Shueisha’s Weekly Shōnen Jump بین ژوئن 1998 و اوت 2004 پخش شد.

فصل های جداگانه در 32 جلد تانکوبون جمع آوری و منتشر شدند. در سال 2017، کودانشا حقوق این مجموعه را به دست آورد و آن را در 35 جلد کتاب الکترونیکی در سال 2018، که از سال 2020 به صورت چاپی نیز منتشر شده بود، دوباره راه اندازی کرد.

یک مجموعه تلویزیونی انیمه تولید شده توسط NAS و Xebec که از ژوئیه 2001 تا سپتامبر 2002 به مدت 64 قسمت از تلویزیون توکیو پخش شد. یک اقتباس از مجموعه تلویزیونی انیمه ریبوت، تولید شده توسط Bridge، از آوریل 2021 تا آوریل 2022 در TV Tokyo و سایر کانال ها پخش شد. یک دنباله به راه اندازی مجدد اعلام شده است. این مانگا همچنین در یک نسخه کانزنبان تجدید چاپ شده است و مانگاهای مختلف و دنباله‌ای، بازی‌های ویدیویی، یک بازی کارتی تجاری و بسیاری از انواع کالاهای مرتبط با Shaman King را ایجاد کرده است.

در آمریکای شمالی، Viz Media مجوز انگلیسی زبان را برای مانگا دریافت کرد و فصل‌های Shaman King را در مجله Shonen Jump خود از مارس 2003 تا آگوست 2007 منتشر کرد. Kodansha USA در سال 2020 مجوز مجدد سریال را دریافت کرد و آن را به صورت دیجیتالی منتشر خواهد کرد. و فرمت های فیزیکی این مجموعه انیمه در سال 2003 توسط 4Kids Entertainment در آمریکای شمالی مجوز گرفت و از Fox Box پخش شد. بازی های ویدئویی انحصاری توسط 4Kids Entertainment در آمریکای شمالی و اروپا منتشر شد.

در ژاپن، مانگا محبوب بوده است. تا مارس 2021، بیش از 38 میلیون نسخه در تیراژ داشت. هر دو مانگا و انیمه، در زمان‌های مختلف، در فهرست ده‌ها برتر رسانه‌های مربوطه خود قرار گرفته‌اند. انیمه Shaman King توسط بسیاری از بینندگان تلویزیونی در ژاپن تماشا شده است. انتشاراتی در مورد مانگا، انیمه و سایر رسانه ها در مورد مانگای Shaman King اظهار نظر کرده اند و نظرات مثبتی در مورد این سریال داشته اند.

Synopsis

Shaman King follows the adventures of a 13-year-old shaman and his teammate a samurai warrior spirit, who traverse the world fighting evil spirits and misguided shamans on their journey to be the next Shaman King

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Shaman King را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Shaman King در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Shaman King

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. انیمه با خط داستانی خوبیه ولی تو بخش تحرک پویا نمایی خیلی کم کار شده بیشتر انیمه ثابته فقط دهن کاراکتر ها باز و بسته میشه البته این باعث نمیشه انیمه بدی باشه ولی حرفه ایی نیست تو بخش پویانمایی

  پاسخ 4
 2. خیلی قشنگ جذاب فصل دومش چی کی میزارین

  پاسخ 6
  • سلام سجاد جان.
   اگه امکانش باشه قرار میدیم.

   پاسخ 5
 3. لطفا زیرنویس بگزارید

  پاسخ 6