یک خانواده توسط دیو ها و نیروهای اهریمنی مورد حمله قرار می گیرد و تنها دو نفر از آنها زنده می مانند. تانجیرو برای انتقام خون خانواده و درمان خواهرش قصد دارد به یک شیطان کش تبدیل شود و....

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

تیزر انیمه شیطان کش: کیمتسو نو یائیبا

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

درباره انیمه شیطان کش

شیطان کش: کیمتسو نو یائیبا (به ژاپنی: 鬼滅の刃 ,Kimetsu no Yaiba) یک مجموعه مانگا ژاپنی است که توسط کویوهارو گوتوگه نوشته و مصورسازی شده‌است. این سری برای اولین بار در فوریه ۲۰۱۶ توسط انتشارات شوئیشا در هفته‌نامه شونن جامپ به چاپ رسید.

یک مجموعه تلویزیونی انیمه ۲۶ قسمتی (فصل اول) نیز بر پایه نسخه مانگا و به کارگردانی هاروئو سوتوزاکی توسط استودیو یوفوتیبل دستمایه اقتباس قرار گرفت که از آوریل ۲۰۱۹ تا ۲۸ سپتامبر ۲۰۱۹ در حال پخش بود. ادامه انیمه در یک فیلم سینمایی تحت عنوان شیطان‌کش: فیلم کیمتسو نو یائیبا: قطار موگن در تاریخ ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ پخش شد.

فصل 2 این اثر در تاریخ 10 اکتبر 2021 پخش شد.

synopsis

A family is attacked by demons and only two members survive – Tanjiro and his sister Nezuko, who is turning into a demon slowly. Tanjiro sets out to become a demon slayer to avenge his family and cure his sister

شما می توانید انیمه بسیار زیبای Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba 2019 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba در ویکی پدیا

بازیگران انیمه Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. قسمت جدید کی میاد؟

  پاسخ 6
 2. قسمت 6 رو کی میزارین

  پاسخ 5
 3. سلام خسته نباشید، دوبله فصل ۳ کی میاد؟
  و چرا قسمت جدید هنور نیومده؟

  پاسخ 23