زن و شوهری برای احیای زندگی مشترکشان و بهبود رابطه عاطفی خود، تصمیم می گیرند آخر هفته را در شهرستانی دورافتاده و کوهستانی بدون هیچ تکنولوژی بگذرانند. اما طولی نمی کشد که این آخر هفته فوق العاده، تبدیل به بحرانی کنترل ناپذیر می شود!.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Unplugging

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Unplugging

درباره فیلم قطع ارتباط

Unplugging یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دبرا نیل فیشر است که در اولین کارگردانی خود، بر اساس فیلمنامه ای از برد موریس و مت والش ساخته شده است.

در این فیلم والش، اوا لونگوریا، لی تامپسون، کیت دیوید، نیکول بایر و آل مادریگال ایفای نقش می‌کنند. این بازی در 22 آوریل 2022 توسط Vertical Entertainment منتشر شد.

Synopsis

To revive their marriage and reconnect, a couple takes a self-prescribed digital detox weekend to a remote mountain town. What starts as a perfect weekend getaway without technology quickly spirals out of control

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Unplugging 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Unplugging در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Unplugging

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!