نیکولاس شاو یک عامل ویژه بازنشسته ایالات متحده را دنبال می کند که به عضوی از یک تیم نخبه نامرئی تبدیل می شود که بی سر و صدا بدترین شرورهای جهان را بیرون می کشد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Trigger Point

تیزر فیلم تریگر پوینت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Trigger Point

درباره فیلم تریگر پوینت

تریگر پوینت فیلمی اکشن و مهیج کانادایی به کارگردانی برد ترنر و نویسندگی مایکل ویکرمن در سال 2021 است. در این فیلم باری پپر به عنوان یک عامل خاص بازی می کند که پس از ترور اعضای تیمش در مخفیگاه زندگی می کند و برای کمک به رئیس سابق خود (کلم فیور) برای یافتن دختر گمشده خود (ایو هارلو) به سازمان بازمی گردد.

در کنار آنها ، کارلو روتا ، لورا واندروورت ، جین ایستوود ، پیمانکار نازنین ، گرگ بریک و Rainbow Sun Francks نیز بازی می کنند.

تهیه کنندگان که در میان همه گیر COVID-19 فیلمبرداری شده اند ، ظرفیت های سه گانه را بر اساس استقبال مردم ذکر کردند.

تریگر پوینت در 16 آوریل 2021 توسط Screen Media Films در ایالات متحده و کانادا به صورت تئاتری اکران شد و در 23 آوریل 2021 به صورت دیجیتالی در سراسر جهان اکران شد. پس از اکران ، فیلم با انتقادات منفی منتقدان روبرو شد.

synopsis

Follows Nicolas Shaw, a retired U.S. special operative who becomes part of an elite “invisible” team that quietly takes out the worst villains around the world

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Trigger Point 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Trigger Point در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Trigger Point

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. کمیاب ترین فیلم تو جهان بود هرکی اینو ندید عمرش برفنابود اینفلمو بزارین صفحه اول فیلمر

    پاسخ 6