وقتی که یک سرآشپز دانمارکی برای فروش تجارت پدرش به توسکانی سفر می کند، با یک زن محلی آشنا می شود که او را تشویق می کند تا در رویکرد خود به زندگی و عشق تجدید نظر کند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Toscana

تیزر فیلم توسکانی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Toscana

درباره فیلم توسکانی

Toscana یک فیلم کمدی-درام رمانتیک دانمارکی محصول 2022 است که به نویسندگی و کارگردانی مهدی آواز و با بازی آندرس ماتسن در نقش تئو دال آشپز خیالی میشلن ساخته شده است.

این فیلم در 18 مه 2022 به‌عنوان اولین فیلم سینمایی دانمارکی Netflix Original به‌طور انحصاری در نتفلیکس منتشر شد.

این فیلم تا حد زیادی مورد استقبال منفی منتقدان قرار گرفت که به ویژه قابلیت پیش بینی و فیلمنامه آن را مورد انتقاد قرار دادند اما در بین بینندگان موفقیت آمیز بود و در هفته اول نتفلیکس به پنجمین فیلم پربیننده در سراسر جهان تبدیل شد.

synopsis

When a Danish chef travels to Tuscany to sell his father’s business, he meets a local woman who inspires him to rethink his approach to life and love

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Toscana 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Toscana در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Toscana

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!