یک سرباز قرن هفدهمی به نام کاپیتان لودویگ کالن مأموریتی ناممکن دارد: هموار کردن دشت یوتلاند برای تاج‌ و تخت دانمارک...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Promised Land

تیزر فیلم سرزمین موعود

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Promised Land

درباره فیلم سرزمین موعود 2023

سرزمین موعود (انگلیسی: The Promised Land) با عنوان اصلی حرام‌زاده (دانمارکی: Bastarden) یک فیلم حماسی درام تاریخی به کارگردانی نیکلای آرسل و بر پایهٔ فیلم‌نامه‌ای از نیکلای آرسل و آندرس توماس ینسن است که در سال ۲۰۲۳ منتشر شد.تصویربرداری فیلم در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ آغاز و اوایل نوامبر همان سال پایان یافت. مکان‌های فیلمبرداری در آلمان، سوئد و جمهوری چک بودند.

این فیلم نخستین بار در ۳۱ اوت ۲۰۲۳ در هشتادمین دورهٔ جشنواره فیلم ونیز (جهت رقابت برای شیر طلایی) اکران شد و نمایندهٔ کشور دانمارک در نود و ششمین دوره جوایز اسکار که در میان فهرست ۱۵ فیلم نهایی منتخب جهت رقابت برای دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم بین‌المللی بود. این فیلم همچنین در ۷ سپتامبر ۲۰۲۳ در ۴۸مین دورۀ جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو به نمایش درآمد.

synopsis

The story of Ludvig Kahlen who pursued his lifelong dream: To make the heath bring him wealth and honor.

شما میتوانید فیلم سرزمین موعود 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

سرزمین موعود در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Promised Land

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!