پرستاری در سال 1862 که توسط گذشته اش تسخیر شده است از انگلستان به یک روستای دورافتاده ایرلندی سفر می کند تا در مورد روزه ی ظاهراً معجزه آسای یک دختر جوان تحقیق کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Wonder

تیزر فیلم شگفتی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Wonder

درباره فیلم شگفتی

شگفت‌انگیز (به انگلیسی: The Wonder) یک فیلم درام دوره روان‌شناختی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی سباستین للیو بر اساس فیلمنامه‌ای از اما دونوگهو، للیو و آلیس برچ است که بر اساس رمانی به همین نام اثر دونوهو در سال ۲۰۱۶ ساخته شده است.

داستان یک پرستار انگلیسی را دنبال می کند که به یک روستای ایرلندی فرستاده می شود تا دختر جوانی را مشاهده کند که ظاهراً می تواند بدون غذا زنده بماند. فلورانس پیو گروهی را رهبری می‌کند که شامل تام برک، نیام الگار، الین کسیدی، درموت کراولی، برایان اف.

این فیلم اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره فیلم تلوراید در 2 سپتامبر 2022 انجام داد و در تاریخ 2 نوامبر 2022 در سینماهای منتخب اکران شد و قبل از پخش در نتفلیکس در 16 نوامبر 2022. منتقدانی که طراحی تولید را تحسین کردند، نقدهای مثبتی دریافت کرد. اجراهای بازیگران، به ویژه Pugh.

Synopsis

A tale of two strangers who transform each other’s lives, a psychological thriller, and a story of love pitted against evil

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Wonder 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Wonder در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Wonder

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!