یک توله گرگ و یک توله شیر گمشده توسط دختری در قلب بیابان کانادا نجات می یابند. دوستی آنها زندگی آنها را برای همیشه تغییر می دهد ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Wolf and the Lion

تیزر فیلم شیر و گرگ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Wolf and the Lion

درباره فیلم شیر و گرگ

گرگ و شیر (به فرانسوی: Le loup et le lion) یک فیلم خانوادگی محصول سال 2021 به کارگردانی ژیل دو ماستر است که فیلمنامه را نیز به همراه همسرش پرون دو ماستر نوشته است. در این فیلم مولی کونز بازی می کند که به کلبه پدربزرگ مرحومش برمی گردد و متوجه می شود که از یک توله گرگ و توله شیر مراقبت می کند که با هم به عنوان برادر بزرگ می شوند.

این فیلم برای اولین بار در 25 سپتامبر 2021 در جشنواره فیلم زوریخ به نمایش درآمد و برنده جایزه بهترین فیلم کودک شد. این فیلم در 13 اکتبر 2021 اکران شد. این فیلم عموماً نقدهای منفی منتقدان را دریافت کرد.

synopsis

A wolf pup and a lost lion cub are rescued by a girl in the heart of the Canadian wilderness. Their friendship will change their lives forever

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Le loup et le lion 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Wolf and the Lion در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Wolf and the Lion

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!