هنگامی که راهبه ای در صومعه ای دورافتاده ادعا می کند که حامله شده است، واتیکان تیمی از کشیش ها را برای تحقیق می فرستد. آنها نگران یک پیشگویی باستانی مبنی بر اینکه زنی پسران دوقلو به دنیا خواهد آورد هستند. یکی مسیح و دیگری ضد مسیح.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Deliver Us

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Deliver Us

درباره فیلم نجاتمان ده

ما را رها کن یک فیلم ترسناک مذهبی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی لی روی کونز و کرو انیس و نویسندگی لی روی و کین کونز است.

Deliver Us در جشنواره فیلم Popcorn Frights در 10 اوت 2023 به نمایش درآمد و توسط Magnet Releasing در 29 سپتامبر 2023 در ایالات متحده منتشر شد.

Synopsis

When a nun in a remote convent claims immaculate conception, the Vatican sends a team of priests to investigate, concerned about an ancient prophecy that a woman will give birth to twin boys: one the Messiah, the other the Anti-Christ

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Deliver Us 2023 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Deliver Us در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Deliver Us

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. درود. دوبله اش میاد؟

    پاسخ 0