دانلود فیلم نهنگ 2022 • فیلمر
دانلود فیلم نهنگ 2022 The Whale
2 117 دقیقه

چارلی میانسال 600 پوندی (270 کیلوگرمی) سعی می کند دوباره با دختر هفده ساله اش ارتباط برقرار کند. این دو بعد از اینکه چارلی خانواده اش را به خاطر مردی ترک کرد، از هم جدا شدند که بعداً مرد. چارلی پس از آن به پرخوری از درد و احساس گناه ادامه داد که منجر به ظاهر فعلی او شد.

تصاویر فیلم The Whale

تیزر فیلم نهنگ

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Whale

درباره فیلم نهنگ

نهنگ یک فیلم درام روان‌شناختی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی دارن آرنوفسکی، بر اساس فیلمنامه‌ای از ساموئل دی. هانتر، بر اساس بازی هانتر در سال ۲۰۱۲ به همین نام است.

برندان فریزر، سادی سینک، هونگ چاو، تای سیمپکینز و سامانتا مورتون در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند. داستان مردی 600 پوندی (270 کیلوگرمی) است که سعی می کند با دختر هفده ساله اش ارتباط برقرار کند.

The Whale اولین نمایش جهانی خود را در هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز در 4 سپتامبر 2022 داشت و قرار است در 9 دسامبر 2022 در ایالات متحده توسط A24 اکران شود. این فیلم به طور کلی نقدهای مثبتی را برای بازی فریزر، سینک و چاو دریافت کرد.

Synopsis

A reclusive English teacher attempts to reconnect with his estranged teenage daughter

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Whale 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Whale در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Whale

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!