جادوگر شروری که باز هم می خواهد بر کل جهان مسلط شود، مراسم سالگرد ازدواج یک شاهزاده و شاهدخت را برهم می زند و …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Swan Princess: Escape from Castle Mountain

تیزر انیمیشن پرنسس قو: فرار از قلعه کوهستانی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Swan Princess: Escape from Castle Mountain

درباره انیمیشن پرنسس قو فرار از قلعه کوهستانی

شاهزاده قو: فرار از کوه قلعه، که به طور متناوب با نام شاهزاده قو و راز قلعه در سرزمین های اروپایی شناخته می شود، یک فیلم پویانمایی موزیکال-فانتزی آمریکایی محصول 1997 و اولین دنباله مستقیم به ویدیوی انیمیشن قوی محصول 1994 است.

شاهزاده خانم. این فیلم به کارگردانی ریچارد ریچ (که فیلم اصلی را نیز کارگردانی کرده است)، یک سالگرد ازدواج درک و اودت را دنبال می کند که توسط یک جادوگر شرور، سر کلاویوس، مختل می شود، که می خواهد یک گوی جادویی پیدا کند، منبعی هنرهای ممنوعه، و جهان را در دست بگیرد.

این فیلم در 18 جولای 1997 اکران شد. این تنها فیلم از این سری است که توسط برادران وارنر اکران شده است و هشت فیلم دیگر توسط Sony Pictures Home Entertainment منتشر شده است.

Synopsis

The first wedding anniversary of Princess Odette and Prince Derek is distracted by field fires set by Knuckles. His master Clavius, wants to conquer the world, and he needs to capture a giant orb to do that. Clavius kidnaps Queen Uberta and Odette with Derek have to save her

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Swan Princess: Escape from Castle Mountain 1997 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن The Swan Princess: Escape from Castle Mountain در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن The Swan Princess: Escape from Castle Mountain

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!