گری وینستون صاحب یک شرکت نرم افزاریست که هر روز در حال رشد و حذف رقیبان است. “مایلو هافمن” پسری جوان و با استعداد است به دنبال تاسیس و راه اندازی یک شرکت اینترنتی است. گری بعد از اینکه از این موضوع باخبر میشود، هافمن را به همکاری دعوت میکند تا مانع پیشرفت او شود و از این طریق ایده های هافمن را نیز به نام خود کند…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Antitrust

تیزر فیلم ضد انحصار

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Antitrust

درباره فیلم ضد انحصار

Antitrust (همچنین با عنوان Conspiracy.com و Startup) یک فیلم تکنو مهیج محصول 2001 به نویسندگی هوارد فرانکلین و کارگردانی پیتر هاویت است.

آنتی تراست برنامه نویسان جوان ایده آل گرا و یک شرکت بزرگ (NURV) را به تصویر می کشد که حقوق قابل توجهی، محیط کاری غیررسمی و فرصت های خلاقانه ای را برای افراد با استعدادی که مایل به کار برای آنها هستند، ارائه می دهد.

مدیر عامل کاریزماتیک NURV (تیم رابینز) به نظر خوش اخلاق است، اما کارمند جدید و قهرمان داستان، میلو هافمن (رایان فیلیپ) شروع به کشف حقیقت مخفی وحشتناک عملیات NURV می کند.

در این فیلم فیلیپ، راشل لی کوک، کلر فورلانی و رابینز ایفای نقش می کنند. ضدانحصار در 12 ژانویه 2001 در ایالات متحده افتتاح شد و عموماً توسط منتقدان مورد بررسی قرار گرفت.

Synopsis

A computer programmer’s dream job at a hot Portland-based firm turns nightmarish when he discovers his boss has a secret and ruthless means of dispatching anti-trust problems

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Antitrust 2001 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Antitrust در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Antitrust

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!