اسکات کالوین در آستانه شصت و پنج سالگی متوجه می شود که دیگر نمی تواند بابا نوئل بماند. او می داند که برای بازنشسته شدن باید جانشین مناسبی برای خود پیدا کند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Santa Clauses

تیزر سریال بابا نوئل ها

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Santa Clauses

درباره سریال بابا نوئل ها

بابا نوئل ها (به انگلیسی: Santa Clauses) یک مینی سریال کمدی کریسمس آمریکایی است که توسط جک بوردیت برای دیزنی پلاس ساخته شده و بر اساس مجموعه فیلم بابانوئل ساخته شده است.

این فیلم به عنوان ادامه و دنباله ای بر بابانوئل 3: بند فرار (2006) عمل می کند و تیم آلن، الیزابت میچل، اریک لوید و دیوید کرومهولتز نقش های خود را از مجموعه فیلم تکرار می کنند.

جک بوردیت به عنوان مجری برنامه و تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند.

Synopsis

Scott Calvin is about to turn 65 and, realizing he can’t be Santa forever, sets out to find a suitable replacement Santa while preparing his family for a new adventure in life south of the pole

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Santa Clauses را با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده همراه با نسخه های کم حجم و پخش آنلاین در وبسایت فیلمر ببینید.

سریال The Santa Clauses در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Santa Clauses

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!