حماسه ای پسا آخرالزمانی که چندین جدول زمانی را در بر می گیرد و داستان بازماندگان یک آنفولانزای ویرانگر را روایت می کند که تلاش می کنند جهان را از نو بسازند و دوباره تصور کنند و در عین حال بهترین چیزهای از دست رفته را حفظ کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Station Eleven

تیزر سریال ایستگاه یازده

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Station Eleven

درباره سریال ایستگاه یازده

ایستگاه یازده (به انگلیسی: Station Eleven) رمانی از امیلی سنت جان مندل است که در سال ۲۰۱۴ منتشر شد، چهارمین رمان او.

این در منطقه دریاچه های بزرگ قبل و بعد از یک بیماری همه گیر ساختگی آنفولانزای خوکی، معروف به “آنفولانزای جورجیا”، جهان را ویران کرد و بیشتر جمعیت را به قتل رساند. در سال 2015 برنده جایزه آرتور سی کلارک شد.

این رمان با استقبال خوبی از سوی منتقدان همراه شد و با تحسین بر ماهیت کم‌توجهی نوشته‌ی ماندل، تأکید شد. این کتاب در چندین فهرست بهترین رمان های پایان سال ظاهر شد. تا سال 2020، 1.5 میلیون نسخه فروخته شد.

synopsis

A post apocalyptic saga spanning multiple timelines, telling the stories of survivors of a devastating flu as they attempt to rebuild and reimagine the world anew while holding on to the best of what’s been lost

شما می توانید سریال بسیار زیبای Station Eleven را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال Station Eleven در ویکی پدیا

بازیگران سریال Station Eleven

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ببخشید فیلم هایی که زیر نویس چسبیده هستند قابلیت تغییر فونت یا رنگ رو دارند ؟

    پاسخ 9