تصویری از شخصیت واقعی پدر گابریل آمورث، کشیشی که به عنوان جن گیر ارشد واتیکان عمل می کرد و بیش از 100000 جن گیری در طول زندگی خود انجام داد. (او در سال 2016 در سن 91 سالگی درگذشت.) آمورث دو خاطرات نوشت - یک جن گیر داستان خود را می گوید و یک جن گیر: داستان های بیشتر - و جزئیات تجربیات خود را در مبارزه با شیطان و شیاطینی که مردم را در شرارت خود چنگ انداخته بودند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Pope's Exorcist

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Pope's Exorcist

درباره فیلم جن‌ گیر پاپ

جن‌گیر پاپ (انگلیسی: The Pope’s Exorcist) فیلم فراطبیعی ترسناک آمریکایی محصول ۲۰۲۳ به کارگردانی جولیوس ایوری و با بازی راسل کرو در نقش کشیش گابریل امورث است. در این فیلم همچنین دنیل زوواتو، الکس اسو و فرانکو نرو ایفای نقش می‌کنند. این فیلم بر اساس شرح حال‌های امورث با عنوان‌های «یک جن‌گیر داستان خود را می‌گوید» و «یک جن‌گیر: داستان‌های بیشتر» ساخته شده‌است.

تولید فیلم در سال ۲۰۲۰ آغاز شد، زمانی که اسکرین جمز حقوق داستان امورث را خریداری کرد. پس از جایگزینی کارگردان و بازبینی فیلمنامه، تصویربرداری از اوت تا اکتبر ۲۰۲۲ در ایرلند انجام شد. این فیلم در تاریخ ۱۴ آوریل ۲۰۲۳ توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز در ایالات متحده منتشر شد.

Synopsis

Follow Gabriele Amorth, the Vatican’s leading exorcist, as he investigates the possession of a child and uncovers a conspiracy the Vatican has tried to keep secret

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Pope’s Exorcist 2023 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Pope's Exorcist در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Pope's Exorcist

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. قشنگ بود

    پاسخ 0
  2. سلام
    کیفیت اصلی کی میاد؟

    پاسخ 0