در طی ماموریت سفر به مریخ . فضانورد مارک واتنی به طوفان شدیدی بر میخورد که با خوش شانسی میتواند جان سالم بدر ببرد اما حالا با اندکی وسایل برای زنده ماندن او تنها داخل سرزمین مریخ است و باید راهی برای مخابره با زمین پیدا کند تا زنده بماند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Martian

تیزر فیلم مریخی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Martian

درباره فیلم مریخی

مریخی (به انگلیسی: The Martian) فیلمی آمریکایی در سبک علمی–تخیلی به کارگردانی ریدلی اسکات است که در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۱۵ منتشر شد. مت دیمون برای بازی در این فیلم برنده جایزه گلدن گلوب شد.

همچنین فیلم نامزد هفت بخش در جوایز اسکار بود که در هیچ‌یک موفق نبود. از نظر خیلی از دانشمندان این فیلم از نظر علمی دقیق‌ترین فیلمی است که دربارهٔ فضا و مریخ ساخته شده‌است.

synopsis

An astronaut becomes stranded on Mars after his team assume him dead, and must rely on his ingenuity to find a way to signal to Earth that he is alive and can survive until a potential rescue

شما می توانید فیلم بسبار زیبای The Martian 2015 را دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Martian در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Martian

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ممنون سلطان

    پاسخ 3