پس از این که یک تکاور دریایی قهرمان، علی رغم میل باطنی اش از خدمت در جنگ مرخص می شود با دزدیده شدن زنش توسط یک گروه دوباره به میدان بر می گردد...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Marine

تیزر فیلم تکاور دریایی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Marine

درباره فیلم تکاور دریایی

تکاور دریایی یک فیلم اکشن آمریکایی محصول سال 2006 به کارگردانی جان بونیتو و با بازی کشتی گیر حرفه ای جان سینا در اولین بازیگری خود است.

این فیلم توسط وینس مک ماهون از طریق بخش تولید فیلم WWE به نام استودیو دبلیو دبلیو ای تهیه شد و توسط کمپانی فاکس قرن بیستم در ایالات متحده توزیع شد. فیلمنامه توسط آلن بی مک الروی و میشل گالاگر نوشته شده است.

The Marine در 13 اکتبر 2006 با نقدهای منفی اکران شد و در مقابل بودجه تولید 15 میلیون دلاری 22 میلیون دلار فروخت. این اولین ورودی از مجموعه فیلم های دریایی است که پنج دنباله مستقیم به ویدیو را ایجاد می کند.

Synopsis

A group of diamond thieves on the run kidnap the wife of a recently discharged marine who goes on a chase through the South Carolinian wilderness to retrieve her

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Marine 2006 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Marine در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Marine

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!