تلاش پادشاه لوئیس چهاردهم برای جاودانگی او را به دستگیری و سرقت نیروی زندگی یک پری دریایی سوق می دهد، حرکتی که با کشف این موجود توسط دختر نامشروعش پیچیده تر می شود.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The King's Daughter

تیزر فیلم ماه و خورشید

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The King's Daughter

درباره فیلم دختر پادشاه

دختر پادشاه (با نام قبلی ماه و خورشید) یک فیلم فانتزی اکشن و ماجراجویی آمریکایی به کارگردانی شان مک نامارا بر اساس فیلمنامه ای از بری برمن و جیمز شاموس است.

این بر اساس رمان ماه و خورشید نوشته ووندا ان. مک اینتایر در سال 1997 ساخته شده است. پیرس برازنان در نقش شاه لوئی چهاردهم، کایا اسکودلاریو در نقش ماری جوزف و بنجامین واکر در نقش ایو د لا کروآ بازی می‌کنند.

عکاسی اصلی در اوایل آوریل 2014 در ورسای فرانسه آغاز شد. پس از دو هفته فیلمبرداری در فرانسه، تولید در 23 آوریل در ملبورن استرالیا آغاز شد. تیراندازی در پایان می 2014 به پایان رسید.

قرار است در 21 ژانویه 2022 توسط Gravitas Ventures منتشر شود.

synopsis

King Louis XIV’s quest for immortality leads him to capture and steal a mermaid’s life force, a move that is further complicated by his illegitimate daughter’s discovery of the creature

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The King’s Daughter 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The King's Daughter در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The King's Daughter

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. سلام چندتا سایت گذاشتن اینو شما چرا نزاشتین؟

    پاسخ 8