بروس کاگبرن نویسنده گوشه گیر و جنجالی کتاب «ماشین جهنمی»، مجبور می شود به خاطر نامه های بی شماری که از طرف یکی از طرفداران افراطی اش دریافت می کند از اختفا بیرون بیاید. بروس با جستجو به دنبال صاحب این پیغام های رمزآلود وارد هزارتویی خطرناک می شود و درنهایت مجبور می شود با گذشته خود رو به رو شود و حقیقت پنهان کتابش را آشکار کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Infernal Machine

تیزر فیلم ماشین جهنمی

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Infernal Machine

درباره فیلم ماشین جهنمی

ماشین جهنمی یک فیلم هیجان انگیز روانشناختی با بازی گای پیرس به نویسندگی و کارگردانی اندرو هانت است. این فیلم در 23 سپتامبر 2022 اکران شد.

Synopsis

A reclusive and controversial author is drawn out of hiding when he begins to receive endless letters from an obsessive fan. What ensues is a dangerous labyrinth as he searches for the person behind the cryptic messages

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Infernal Machine 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Infernal Machine در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Infernal Machine

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!