دانلود فیلم هابیت 3 2014 • فیلمر
دانلود فیلم هابیت 3 2014 The Hobbit: The Battle of the Five Armies
17 7.4 162 دقیقه

بیلبو بگینز و گندالف و سیزده دورف باید برای رسیدن به مقصد نهایی خود با اژدهای مخوف ، اسماگ و دشمنان دیگرشان مبارزه کنند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies

تیزر فیلم هابیت: نبرد پنج ارتش

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies

درباره فیلم هابیت 3

هابیت: نبرد پنج ارتش (به انگلیسی: The Hobbit: The Battle of the Five Armies) بخش سوم سه‌گانهٔ سینمایی هابیت است. تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی این اثر توسط پیتر جکسون انجام شده‌است. این فیلم بر اساس کتابی با همین نام اثر جی آر آر تالکین (۱۹۳۷) ساخته شده‌است. نام این فیلم در ابتدا هابیت: آنجا و بازگشت دوباره بود ولی پیتر جکسون در ۲۵ آوریل ۲۰۱۴ اعلام کرد نام فیلم به هابیت: نبرد پنج ارتش تغییر کرده‌است.

داستان این فیلم در سرزمین میانه و شصت سال قبل از داستان ارباب حلقه‌ها اتفاق می‌افتد. قسمتهایی از فیلم نیز از ضمیمه جلد سوم سه‌گانه ارباب حلقه‌ها برداشت شده‌است. داستان این فیلم مربوط به بیلبو بگینز و دوستش گندالف جادوگر و سیزده ارباب دورف، برای گذر از سرزمین میانه و رسیدن به تنها کوه، بیرون کردن اژدهای اسماگ از اره بور، بیرون راندن سائورون از دول گولدور و نهایتاً نبرد پنج سپاه در کوه اره بور است. تقریباً نیمی از فیلم به سکانس نبرد پنج سپاه اختصاص یافته‌است.

این فیلم به عنوان یکی از پر خرج‌ترین فیلم‌های جهان با بودجه۲۵۰ میلیون دلاری به حساب می‌آید. داستان این فیلم ادامه قسمت قبلی یعنی تباهی اسماگ می‌باشد بیلبو و گروه دورف‌ها شروع به گشتن به دنبال یاقوت فرمانروایی می‌کنند و در پی یافتن آن جواهر تورین هم دیوانه می‌شود پس از ماجراهای بسیار در نبرد با ارک‌ها تورین و دو خواهر زاده اش فیلی و کیلی کشته می‌شوند و این در حالی ایست که کیلی و یک زن الف سخت عاشق هم شده بودند در نهایت بیلبو به شایر بر می‌گردد و مشاهده می‌کند اموال و دارایی‌های خانه اش در حال فروخته شدن است بیلبو علت فروش را جویا می‌شود و مردم به او می‌گویند بیلبو بگینز ۱۳ ماه پیش رفته و دیگر برنگشته است و در این لحظه بیلبو متوجه می‌شود ۱۳ ماه ماجراجویی را پشت سر گذاشته و پس از اثبات هویتش وارد خانه اش می‌شود و فیلم به زمان حال بر می‌گردد و بیلبو که دیگر پیر شده‌است خاطراتش را مرور می‌کند و با دیدن گاندلف مشغول صحبت با او می‌شود و فیلم به پایان می‌رسد.

Synopsis

Bilbo and company are forced to engage in a war against an array of combatants and keep the Lonely Mountain from falling into the hands of a rising darkness

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Hobbit: The Battle of the Five Armies 2014 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Hobbit: The Battle of the Five Armies

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!