مطالب برگزیده

فیلم و سریال های Ian McKellen

دانلود فیلم هابیت 3 2014 • فیلمر

دانلود فیلم هابیت 3 2014

بیلبو بگینز و گندالف و سیزده دورف باید برای رسیدن به مقصد نهایی خود با اژدهای مخوف ، اسماگ و دشمنان دیگرشان مبارزه کنند.

دانلود فیلم هابیت 2 2013 • فیلمر

دانلود فیلم هابیت 2 2013

در حالی که دورف ها همراه بیلبو بگینز و گاندولف خاکستری به سفر پرماجرای خود برای پس گرفتن اره بور از اسماگ ادامه می دهند، بیلبو بگینز تحت تاثیرات حلقه جادویی و مرموز قرار می گیرد و تسخیر آن می شود.

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 2 2002

دانلود فیلم ارباب حلقه ها 2 2002

سه روز از داستان یاران حلقه گذشته‌است. در ابتدا، فرودو همراه با سم در سنگلاخ‌های امین میول سرگردان‌اند، تا این‌که موجودی به‌نام گالوم را که در تعقیب آن‌ها بود را می‌گیرند و فرودو پس از اعتماد به او ، از او می‌خواهد که آن‌ها را تا دروازه‌ی سیاه، موردور هدایت کند...

دانلود فیلم مردان ایکس : آخرین ایستادگی 2006

دانلود فیلم مردان ایکس 3 2006

یک دارو برای از بین بردن ژن ایکس ایجاد شده است. در میان انسان‌های جهش یافته دو گروه بوجود می آیند: مردان ایکس، که توسط پروفسور چارلز ژاویر رهبری می شود، و برادری، گروهی از جهش یافتگان قدرتمند که «مغناطیس»، دوست سابق پروفسور ژاویر در راس آن‌ها قرار دارد.

دانلود فیلم مردان ایکس 2 : مردان متحد 2003

دانلود فیلم مردان ایکس 2 2003

مردان ایکس گرد هم آمده‌اند تا یک مامور جهش یافته که قصد جان رئیس جمهور را کرده است، را بیابند. در پی این حادثه، آکادمی انسان‌های جهش یافته مورد حمله ارتش قرار می گیرد.

دانلود فیلم هابیت: سفری غیر منتظره 2012

دانلود فیلم هابیت 1 2012

داستان در سرزمین میانه اتفاق می‌افتد و در مورد هابیتی بیلبو بگینز است که در دهکده شایر زندگی می‌کند. بیلبو زندگی آرامی دارد تا اینکه جادوگری خاکستری به نام گندالف به همراه یک دورف به نام تورین و گروه دوازده نفرهٔ پیروانش پیدایشان می‌شود...

دانلود فیلم مردان ایکس 1 2000

دانلود فیلم مردان ایکس 1 2000

فیلم X-Men داستان گروهی از جهش‌ یافتگان را روایت می‌کند که در مدرسه تحت مدیریت چارلز ژا ویر ملقب به پروفسور ایکس آموزش و تربیت می‌شوند. این مدرسه شبانه‌روزی در ظاهر و در دید دولت و مردم معمولی یک مدرسه ویژه مخصوص دانش آموزان تیزهوش و برتر می‌باشد؛ اما در واقع برای...

دانلود فیلم بی پایان موضوعی ناشناخته 2021

دانلود فیلم بی پایان موضوعی ناشناخته 2021

فیلم Infinitum: Subject Unknown درباره زنی به نام جین با بازی تونی باتلر هارت است که در جهانی موازی گیر کرده و مجبور است راهی پیدا کند تا قبل از اینکه دیر شود دنیای واقعی اش را باز بیابد.