داستان واقعی تعقیب و گریز و دستگیری چارلز کالن یکی از پرکارترین قاتلان زنجیره ای تاریخ که مظنون به قتل 400 بیمار در طول 16 سال زندگی حرفه ای خود به عنوان پرستار است و به او لقب فرشته از را داده است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Good Nurse

تیزر فیلم پرستار خوب

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Good Nurse

درباره فیلم پرستار خوب

پرستار خوب (به انگلیسی: The Good Nurse) یک فیلم درام آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که جسیکا چستین و ادی ردمین در نقش دو پرستار بازی می‌کنند، یکی که دیگری را مسئول یک سری از مرگ‌های بیمار می‌داند.

این فیلم بر اساس کتاب جنایی واقعی به همین نام نوشته چارلز گریبر در سال 2013 درباره قاتل زنجیره ای چارلز کالن ساخته شده است.

کارگردانی آن را Tobias Lindholm و نویسندگی Krysty Wilson-Cairns بر عهده دارد. در این فیلم همچنین ننامدی آسومغا، کیم دیکنز و نوآ امریش بازی می کنند.

The Good Nurse اولین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو در 11 سپتامبر 2022 داشت و در سینماهای منتخب در 19 اکتبر 2022 اکران شد، قبل از پخش جریانی آن در 26 اکتبر 2022 توسط نتفلیکس. این فیلم نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد.

Synopsis

An infamous caregiver is implicated in the deaths of hundreds of hospital patients

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Good Nurse 2022 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Good Nurse در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Good Nurse

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!