داستان زندگی پسری نوجوان به نام کانرد روی که از افسردگی و بیماری های روانی رنج می برد و به تشویق دوست صمیمی اش اقدام به خودکشی می کند و...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال The Girl from Plainville

تیزر سریال دختری از پلین ویل

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال The Girl from Plainville

درباره سریال دختری از پلین ویل

دختری از پلین‌ویل یک مینی سریال درام آمریکایی است که توسط لیز هانا و پاتریک مکمانوس ساخته شده است. در این سریال ال فانینگ، کلوئه سوینی و کولتون رایان ایفای نقش می‌کنند. در 29 مارس 2022 در Hulu به نمایش درآمد.

بخشی از سریال در 12 مارس 2022 در SXSW نشان داده شد. این سریال نمایشی از وقایع منجر به مرگ کنراد روی و محکومیت دوست دخترش میشل کارتر به قتل غیرعمد است. این سریال عمدتاً نقدهای مثبتی دریافت کرد و از بازی‌های فانینگ، رایان و سویگنی تمجید شد.

synopsis

Inspired by the true story of Michelle Carter’s unprecedented “texting-suicide” case. Explores Carter’s relationship with Conrad Roy III and the events that led to his death and, later, her conviction of involuntary manslaughter

شما می توانید سریال بسیار زیبای The Girl from Plainville را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

سریال The Girl from Plainville در ویکی پدیا

بازیگران سریال The Girl from Plainville

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!