هشت سال پس از ترک کنتاکی، اکنون ریلان گیونز (با بازی تیموتی اولفینت) در میامی زندگی می‌کند. حال او تلاش می‌کند تا در زندگی‌اش میان مارشال بودن و پدر یک دختر 14 ساله بودن تعادل برقرار کند. اما برخوردی در یک بزرگراه دور افتاده در ایالت فلوریدا، او را راهی دیترویت می‌کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر سریال Justified: City Primeval

اطلاعات بیشتر

عوامل سریال Justified: City Primeval

درباره سریال موجه: شهر باستانی

موجه یا توجیه شده (به انگلیسی: Justified) مجموعه تلویزیونی درام جنایی آمریکایی است.داستان اصلی این سریال در مورد مارشال ریلان گیونز است که به دلیل اعمال روش‌های غیرمعمول در اجرای قانون، از میامی فلوریدا به لگزینگتون کنتاکی تبعید می‌شود. لگزینگتون برای هر مارشال دیگری به غیر از ریلان جای مناسبی به نظر می‌رسد، اما هارلان شهر کوچکی در حومه لگزینگتون جایی است که ریلان به دنیا آمده و بزرگ شده است. مارشال گیونز بعد از سال‌ها دوری دوباره به هارلان برمی‌گردد و با گذشته‌اش و آدم‌های مربوط به آن رو برو میشود.

synopsis

Series based on Elmore Leonard’s novel “City Primeval: High Noon in Detroit.”

شما میتوانید سریال زیبای Justified: City Primeval به صورت زیرنویس از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

سریال موجه: شهر باستانی در ویکی پدیا

بازیگران سریال Justified: City Primeval

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!