در حین رانندگی به یک مهمانی در یک ویلای بزرگ، یک زوج ثروتمند در آستانه طلاق، به طور تصادفی به مرد جوان مراکشی که در حال فروش فسیل در کنار جاده بود، برخورد می کنند و او را می کشند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Forgiven

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Forgiven

درباره فیلم بخشیده شده

بخشیده‌شده (انگلیسی: The Forgiven) فیلمی به نویسندگی کارگردانی جان مایکل مک‌دونا است که در ۲۰۲۱ منتشر شد. بازیگران این فیلم ریف فاینز، جسیکا چستین، کلب لندری جونز، سعید تغماوی و مت اسمیت هستند.

بخشیده‌شده نخستین نمایش جهانی خود را در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو در ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۱ داشت. و در ایالات متحده در ۱ ژوئیه ۲۰۲۲ توسط رودساید اترکشنز و ورتیکال انترتینمنت اکران شد و قرار است در بریتانیا توسط فوکس فیچرز و یونیورسال پیکچرز در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۲۲ اکران شود.

synopsis

The Forgiven takes place over a weekend in the High Atlas Mountains of Morocco, and explores the reverberations of a random accident on the lives of both the local Muslims, and Western visitors to a house party in a grand villa

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Forgiven 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم The Forgiven

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!