پس از یک درگیری بین دو دوست، یکی از آن‌ها به‌طور ناگهانی به دوستی‌شان پایان می‌دهد، که عواقب نگران‌کننده‌ای را برای هر دوی آن‌ها به همراه دارد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Banshees of Inisherin

تیزر فیلم بنشی های اینشرین

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Banshees of Inisherin

درباره فیلم بنشی‌ های اینیشرین

بنشی‌های اینیشرین (انگلیسی: The Banshees of Inisherin) یک فیلم کمدی-درام سیاه محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی مارتین مک‌دونا است.

در این فیلم کالین فارل، برندن گلیسون، کری کندن و بری کیوگن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم به داستان دوستان مادام‌العمری می‌پردازد که هنگامی یک شخص به طور ناگهانی رابطه‌شان را خاتمه می‌دهد، به تنگنا می‌رسند.

بنشی‌های اینیشرین نخستین بار در ۵ سپتامبر ۲۰۲۲ در هفتاد و نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به نمایش درآمد؛ فارل و مک‌دونا به ترتیب جوایز جام ولپی بهترین بازیگر مرد و اوسلای طلایی برای بهترین فیلم‌نامه را دریافت کردند. این فیلم در ۲۱ اکتبر ۲۰۲۲ توسط سرچلایت پیکچرز اکران شد.

این فیلم از سوی هیئت ملی بازبینی فیلم به‌عنوان یکی از بهترین فیلم‌های ۲۰۲۲ نام گرفت. این فیلم در مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت هشت جایزۀ شامل بهترین فیلم – موزیکال یا کمدی و بهترین کارگردانی شد.

Synopsis

Two lifelong friends find themselves at an impasse when one abruptly ends their relationship, with alarming consequences for both of them

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Banshees of Inisherin 2022 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Banshees of Inisherin در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Banshees of Inisherin

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. سلام دوبلش آمده میشه بگذاریدش؟

    پاسخ 2