دانلود فیلم سقوط 2021
دانلود فیلم سقوط 2021 The Fallout
15 7.2 72 دقیقه

وادا، دانش‌آموز دبیرستانی، پیامدهای عاطفی را که در پی یک تراژدی مدرسه تجربه می‌کند، بررسی می‌کند. روابط با خانواده، دوستان و دیدگاه او نسبت به جهان برای همیشه تغییر می کند.

تصاویر فیلم The Fallout

 • تصاویر فیلم The Fallout 2021
 • دانلود فیلم سقوط 2021
 • نسخه کم حجم فیلم سقوط 2021
 • نسخه کم حجم فیلم The Fallout 2021
 • تماشای آنلاین فیلم The Fallout 2021
 • دانلود فیلم The Fallout 2021
 • تصاویر فیلم سقوط 2021
 • تماشای آنلاین فیلم سقوط 2021

تیزر فیلم سقوط

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Fallout

درباره فیلم سقوط

فال اوت (به انگلیسی: The Fallout) یک فیلم درام دبیرستانی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۱ به نویسندگی و کارگردانی مگان پارک در اولین کارگردانی بلند خود است. در این فیلم، جنا اورتگا در نقش وادا کاول، دانش آموز دبیرستانی ایفای نقش می کند که پس از تیراندازی در مدرسه، آسیب های عاطفی قابل توجهی را پشت سر می گذارد.

در این فیلم همچنین مدی زیگلر، جولی بوون، جان اورتیز، نایلز فیچ، ویل راپ و شیلین وودلی در نقش‌های فرعی بازی می‌کنند. موسیقی‌دان و هنرپیشه آمریکایی، فینیاس اوکانل، موسیقی متن را ساخته است.

The Fallout اولین نمایش خود را در South by Southwest در 17 مارس 2021 داشت و در 27 ژانویه 2022 در HBO Max توسط Warner Bros. Pictures و New Line Cinema منتشر شد.

این فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و کارگردانی، فیلمنامه و موسیقی اوکانل را تحسین کردند و بازی اورتگا را تحسین کردند. در South by Southwest، جایزه بزرگ هیئت داوران در مسابقه فیلم داستانی داستانی، جایزه برگزیده تماشاگران در مسابقه داستانی داستانی، و جایزه Brightcove Illumination اعطا شد.

synopsis

High schooler Vada navigates the emotional fallout she experiences in the wake of a school tragedy. Relationships with her family, friends and view of the world are forever altered

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Fallout 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Fallout در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Fallout

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. بدون سانسورشم میزارید؟

  پاسخ 4