دانلود فیلم همین روزا 2020
دانلود فیلم همین روزا 2020 Ensilumi
50 6.2 82 دقیقه

روایتی از یک خانواده پناهجوی ایرانی در فنلاند که منتظر تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به آنها پناهندگی رسمی اعطا می شود یا خیر. این داستان مبتنی بر تجربیات کودکی کارگردان است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ensilumi

تیزر فیلم همین روزا

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ensilumi

درباره فیلم همین روزا

Any Day Now (همچنین به عنوان واحه اکنون شناخته می شود ؛ فنلاندی: Ensilumi ، روشن شده “اولین برف”) یک فیلم درام فنلاندی در سال 2020 به نویسندگی و کارگردانی هامی رمضان است.

این فیلم در مورد خانواده یک مهاجر ایرانی است که در فنلاند زندگی می کند و ترس دائمی این خانواده از گرفتن اجازه اقامت منفی را روایت می کند.

در این فیلم شهاب حسینی و لورا بیرن حضور دارند.

synopsis

A story of an Iranian refugee family in Finland waiting for the decision of whether or not they’ll be granted an official asylum status. The story is loosely based on the childhood experiences of the director

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای Ensilumi 2020 را با زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Any Day Now در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Ensilumi

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. ببخشید کی منتشر میشه؟

    پاسخ 0
  2. سلام ببخشید میخواستم بپرسم صحنه خاصی نداره که رو پوستر ننوشته سانسور شده؟

    پاسخ 4