بی مصرف ها با یک دلال اسلحه که قدرت یک ارتش خصوصی عظیم را فرماندهی می کند، قرار می گیرد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Expendables 4

تیزر فیلم بی مصرف ها 4

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Expendables 4

درباره فیلم بی مصرف ها 4

The Expendables 4 (به سبک Expend4bles) یک فیلم اکشن آمریکایی به کارگردانی اسکات واگ است که فیلمنامه‌ای توسط اسپنسر کوهن و مکس آدامز به نویسندگی مشترک برگرفته از داستانی اصلی از کوهن ساخته شده است.

این چهارمین قسمت از مجموعه The Expendables و دنباله The Expendables 3 (2014) است که گروهی از بازیگران از جمله Jason Statham، Dolph Lundgren، Randy Couture و Sylvester Stallone در کنار کرتیس “50 Cent” نقش های خود را از فیلم های قبلی بازی می کنند. جکسون، مگان فاکس، اندی گارسیا، تونی جا، جیکوب سیپیو، ایکو اویس و لوی تران.

استاتهام، آوی لرنر، لس ولدون، یاریو لرنر، و کوین کینگ به عنوان تهیه کننده فعالیت می کنند. این فیلم مانند دو فیلم اول فرنچایز رتبه R را حفظ خواهد کرد. این فیلم قرار است در سال 2023 توسط Lionsgate اکران شود.

Synopsis

The Expendables will square up against: an arms dealer who commands the might of a massive private army

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Expendables 4 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Expendables 4 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Expendables 4

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. اصان لینک دانلود نمیگیره خواهشان درست کنید میخوام نگاه کنیم

    پاسخ 2
  2. لینک دانلود تریلر و خود تریلر خرابه چرا کارهای چرتوپرتی انجام میدین

    پاسخ 3
  3. بسیار عالی

    پاسخ 7