آقای چرچ، اعضای گروه بی مصرف ها را یک بار دیگر دورهم جمع می کند تا مأموریتی آسان را به انجام برسانند. اما بعد از اینکه یکی از اعضای گروه طی عملیات کشته می شود، بحث انتقام پیش می آید و منجر می شود که آنها درگیر ماجرایی خطرناک شوند...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Expendables 2

تیزر فیلم بی‌مصرف‌ها ۲

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Expendables 2

درباره فیلم بی‌ مصرف‌ ها 2

بی‌مصرف‌ها ۲ (به انگلیسی: The Expendables 2) یک فیلم اکشن آمریکایی محصول سال ۲۰۱۲ به کارگردانی سیمون وست، نویسندگی ریچارد ونک و سیلوستر استالونه است.

بی‌مصرف‌ها در فارسی ترجمه‌ای اشتباه از کلمه Expendables است. Expendables یعنی کسانی که رئیسشان آن‌ها را به چشم افرادی بدردبخور می‌بینند که اگر مردند مشکلی نیست و می‌شود براحتی آن‌ها را جایگزین کرد. Expendables یعنی قابل خرج و جایگزین‌پذیر و نه قابل مصرف یا بی‌مصرف.

این فیلم دنباله فیلم اکشن بی‌مصرف‌ها در سال ۲۰۱۰ است و سیلوستر استالونه، جیسون استاتهام، جت لی، دولف لاندگرن، چاک نوریس، تری کروس ، رندی کوچار، لیام همسورث، ژان کلود ون دام، بروس ویلیس و آرنولد شوارتزنگر در این فیلم بازی می‌کنند.

این قسمت فیلم به داستان گروه مزدور معروف به “مصرف‌ها” را دنبال می‌کند که آنها مأموریتی به ظاهر ساده را انجام می‌دهند که به تلاشی برای انتقام از مزدور رقیب ژان ویلن تبدیل می‌شود که یکی از خودشان را به قتل رساند و جهان را با یک سلاح مرگبار تهدید می‌کند.

این دومین قسمت از سه گانه بی‌مصرف‌ها (مجموعه فیلم) است.

 Synopsis

Mr. Church reunites the Expendables for what should be an easy paycheck, but when one of their men is murdered on the job, their quest for revenge puts them deep in enemy territory and up against an unexpected threat

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Expendables 2 2012 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Expendables 2 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Expendables 2

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!