آخرین بازمانده گروه مبارزان حالا در معدن نمک به بردگی گرفته شده. یک شب گله سگ‌های وحشی حمله می‌کنند و با بیماری‌ای تمام کارگران معدن می‌میرند. بازمانده با دختری کوچک فرار می‌کند و یک فیزیک‌شناس با استعداد به دنبال درمان است.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Deer King

تیزر انیمیشن گوزن‌شاه

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Deer King

درباره انیمیشن گوزن‌ شاه

پادشاه گوزن (به ژاپنی: 鹿の王، هپبورن: Shika no Ō، روشن. “پادشاه گوزن”) یک مجموعه رمان فانتزی ژاپنی نوشته ناهوکو اوهاشی است. کادوکاوا در ابتدا این مجموعه را در دو جلد در سپتامبر 2014 منتشر کرد و سپس آن را در چهار جلد تجدید چاپ شده بین ژوئن تا ژوئیه 2017 مجدداً منتشر کرد.

یک اقتباس مانگایی با هنر توسط تارو سکیگوچی به صورت آنلاین از طریق وب سایت Young Ace Up Kadokawa Shoten بین جولای 2021 تا مارس 2022 پخش شد. در دو جلد تانکوبون جمع آوری شد. یک فیلم انیمه اقتباسی توسط Production I.G در ۴ فوریه ۲۰۲۲ برای اولین بار به نمایش درآمد.

Synopsis

The last survivor of a band of warriors is enslaved in a salt mine. One night, savage dogs attack and a mysterious disease wipes out everyone at the mine. The warrior escapes with a little girl, while a gifted physician looks for a cure

شما می توانید انیمه بسیار زیبای The Deer King را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمه The Deer King در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن The Deer King

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

کامنت
  1. سلام خیلی ممنون از فیلمر بابت این همه فیلم های خوب و زیاد
    اگه میشه فیلم هایی که می زارین زود تر دوبله کنید بخصوص این انیمه بسیار زیبا

    پاسخ 0