آلکس کورویس به اتهاام قتل فجیع نامزدش در زندان به سر می‌برد. او که بی گناه است، در سالروز تولدش، محکوم به اعدام با صندلی الکتریکی است. آلکس که فردی معتقدی است در حضور پدر و خواهر نامزدش اعدام می‌شود اما در سردخانه به کمک یک کلاغ به زندگی بازمی گردد تا قاتلین نامزدش را یافته و آنان را مجازات کند ...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Crow: Salvation

تیزر فیلم کلاغ: رستگاری

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Crow: Salvation

درباره فیلم کلاغ رستگاری

کلاغ: رستگاری یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی محصول سال ۲۰۰۰ به کارگردانی بهارات نالوری است. با بازی اریک مابیوس در نقش الکس کورویس و سومین قسمت از سری فیلم های کلاغ، بر اساس شخصیت کتاب کمیک به همین نام توسط جیمز اوبار.

پس از اینکه توزیع‌کننده‌اش اکران گسترده‌ای را که در نظر گرفته شده بود به‌دلیل استقبال منفی منتقدان «کلاغ: شهر فرشتگان» لغو کرد، «کلاغ: رستگاری» پس از یک نمایش محدود در سینما، مستقیماً به‌صورت ویدیویی منتشر شد.

Synopsis

Alex Corvis returns to the world of the living to solve the murder of a young woman that he was wrongly accused of

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Crow: Salvation 2000 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Crow: Salvation در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Crow: Salvation

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!