داستان خواهر و برادر ، کیت و تدی پیرس ، که برنامه شب کریسمس آنها برای گرفتن سانتا کلاوس در مقابل دوربین به یک سفر غیرمنتظره تبدیل می شود که بیشتر بچه ها فقط می توانند رویای آن را ببینند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The Christmas Chronicles

تیزر فیلم وقایع کریسمس

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The Christmas Chronicles

درباره فیلم وقایع کریسمس

وقایع کریسمس یک فیلم کمدی کریسمس آمریکایی محصول سال 2018 به کارگردانی کلی کایتیس از فیلم نامه مت لیبرمن است. در این فیلم کرت راسل ، جودا لوئیس ، داربی کمپ ، لامورن موریس ، کیمبرلی ویلیامز-پیسلی و الیور هادسون بازی می کنند.

این اولین قسمت از مجموعه فیلم های کریسمس تواریخ است. این فیلم توسط 1492 Pictures و Wonder Worldwide تولید شده است و در 22 نوامبر 2018 از Netflix منتشر شد.

این طرح به دنبال دو کودک به نام های کیت و تدی است که متوجه بابانوئل در خانه خود می شوند و با گوزن های شمالی خود به سورتمه او می پرند.

با این وجود ، سرانجام سورتمه از کار افتاده و از کار می افتد و هدیه از دست می رود. با نزدیک شدن به صبح کریسمس ، این کودکان و سانتا هستند که باید کریسمس را با تحویل صحیح همه هدایا نجات دهند.

کریسمس کرونیکلز نظرات مختلفی از منتقدان دریافت کرد. دنباله ای با عنوان The Chronicles 2 ، در تاریخ 25 نوامبر سال 2020 اکران شد و بسیاری از بازیگران اصلی فیلم بازگشتند.

synopsis

The story of sister and brother, Kate and Teddy Pierce, whose Christmas Eve plan to catch Santa Claus on camera turns into an unexpected journey that most kids could only dream about

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The Christmas Chronicles 2018 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The Christmas Chronicles در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The Christmas Chronicles

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!