داستان واقعی یک بیداری معنوی ملی در اوایل دهه 1970 و خاستگاه آن در جامعه ای از هیپی های نوجوان در کالیفرنیای جنوبی.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Jesus Revolution

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Jesus Revolution

درباره فیلم انقلاب عیسی

انقلاب عیسی (به انگلیسی: Jesus Revolution) یک فیلم درام مسیحی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۳ به کارگردانی جان اروین و برنت مک کورکل است. این فیلم بر اساس کتابی به همین نام، وزیر جوانان، گرگ لوری (جوئل کورتنی)، هیپی مسیحی لونی فریزبی (جاناتان رومی) و کشیش چاک اسمیت (کلسی گرامر) را به تصویر می‌کشد که در جنبش عیسی در کالیفرنیا در طول دوران جنگ جهانی دوم شرکت می‌کنند. اواخر دهه 1960 آنا گریس بارلو و کیمبرلی ویلیامز پیزلی نیز در این فیلم ایفای نقش کرده اند.

این فیلم در 24 فوریه 2023 توسط Lionsgate در ایالات متحده اکران شد. این فیلم 32 میلیون دلار فروخت و نقدهای متفاوتی از منتقدان دریافت کرد و در عین حال با استقبال خوبی از سوی تماشاگران مواجه شد

Synopsis

The true story of a national spiritual awakening in the early 1970’s and its origins within a community of teenage hippies in Southern California

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Jesus Revolution 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Jesus Revolution در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Jesus Revolution

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!