بزرگترین طرفدار Gumball قسمت گم شده سریال را پیدا می کند و به طور تصادفی پورتالی را باز می کند که دنیای خود را به دنیای کارتونی Gumball متصل می کند. پس از ملاقات با قهرمانان خود، طرفدار فوق العاده ما تصمیم می گیرد با گامبال، داروین، آنایس، ریچارد و نیکول متحد شود تا آنها را از سبقت گرفتن از یک نیروی شرور از المور نجات دهد، در حالی که ناخواسته تهدیدی از خود ایجاد می کند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن The Amazing World of Gumball: The Movie

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن The Amazing World of Gumball: The Movie

درباره انیمیشن دنیای شگفت انگیز گامبال

دنیای شگفت انگیز گامبال: فیلم انیمیشنی ماجراجویی و کمدی به کارگردانی Ben Bocquelet و نویسندگی Ben Bocquelet، Shane Mack است که در سال 2024 منتشر می شود.

Synopsis

Gumball’s biggest fan finds the show’s missing episode and accidentally opens a portal connecting his world to Gumball’s cartoon world. Upon meeting his heroes, our super fan decides to team up with Gumball, Darwin, Anais, Richard and Nicole to save them from a nefarious force overtaking Elmore, while inadvertently unleashing a threat of their very own

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای The Amazing World of Gumball: The Movie 2024 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران انیمیشن The Amazing World of Gumball: The Movie

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

 1. سلام ببخشید این انیمیشن تو سایتimdbگفته ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ میاد راسته؟

  پاسخ 0
 2. سلام
  تیزر فیلم برای من نمیاد خطا میزنه

  پاسخ 0
 3. سلام میشه لطفا سریالش رو قرار بدید سریال قسمت اولش ۲۰۱۱ تا قسمت پایانیش ۲۰۱۹ رو تو تماوا فکر کنم باشه

  پاسخ 1
 4. انیمیشن سریالی شم بزارید خیلی خفنه دمتون گرم

  پاسخ 0
 5. تموم نمیشه

  پاسخ 1
 6. داستان خلاصش که میگه خیلی خفنه. خیلی منتظر بودم از وقتی شایعه شده بود سینماییش میاد.

  پاسخ 0