یک راننده تاکسی مسافری مرموز را سوار می‌کند و با تهدید اسلحه از طرف او مجبور می‌شود به هرجایی که او می‌گوید برود. او که خود را گرفتار یک بازی موش و گربه مانند می‌بیند، به زودی متوجه می‌شود هیچ چیز آنطور که به نظر میاید نیست...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Sympathy for the Devil

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Sympathy for the Devil

درباره فیلم همدردی با شیطان 2023

همدردی با شیطان (به انگلیسی: Sympathy for the Devil) یک فیلم آمریکایی در ژانر وحشت روان‌شناختی به نویسندگی لوک پارادایس و کارگردانی یووال آدلر با بازی یوئل کینامان و نیکلاس کیج است.مردی پس از اینکه مجبور می‌شود با اسلحه یک مسافر مرموز را رانندگی کند، خود را در یک بازی موش و گربه می‌بیند که در آن مشخص می‌شود همه چیز آنطور که به نظر می‌رسد نیست.

synopsis

After being forced to drive a mysterious passenger at gunpoint, a man finds himself in a high-stakes game of cat and mouse where it becomes clear that not everything is as it seems.

شما میتوانید فیلم زیبای Sympathy for the Devil 2023 را همراه با دوبله فارسی یا زیرنویس چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا بصورت آنلاین تماشا کنید.

 

فیلم همدردی با شیطان 2023 در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Sympathy for the Devil

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!