سریال انیمیشنی Supernoobs ماجراهای ابرقهرمانی گروهی نوجوان 12 ساله به نام‌های نردی، تایلر، کوین و شاپ است که با کمک توپ‌های جنگی خود سعی می‌کنند تا جهان را از شر ویروس‌های خطرناک نجات بدهند.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن سریالی Supernoobs

تیزر انیمیشن سریالی قهرمانان تازه کار

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Supernoobs

درباره انیمیشن قهرمانان تازه کار

Supernoobs یک مجموعه تلویزیونی انیمیشن کانادایی کمدی است که توسط DHX Media (اکنون با نام WildBrain شناخته می‌شود) برای شبکه کارتون و تله‌تون تولید شده است. این سریال در مورد چهار کودک است که در دوران راهنمایی و همزمان با قاتلان شیطانی مبارزه می کنند.

اولین بار در 2 نوامبر 2015 در Cartoon Network در بریتانیا و ایرلند پخش شد. Supernoobs توسط Scott Fellows ساخته شد، او همچنین Johnny Test، Ned’s School Survival Guide از طبقه بندی خارج شده، Big Time Rush و 100 کاری که باید قبل از دبیرستان انجام شود را ایجاد کرد.

در 11 ژانویه 2018، DHX اعلام کرد که فصل دوم به جای Teletoon از کانال خانوادگی خود پخش خواهد شد. فصل دوم توسط Cartoon Network در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا و Hulu و YouTube در ایالات متحده انتخاب شده است. این نمایش در 7 فوریه 2019 به پایان رسید.

Synopsis

4 12 year old 7th Graders in middle school friend embark on adventures with battle balls to save the world from a virus

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Supernoobs را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Supernoobs در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Supernoobs

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!