اوپسی, چیر, فانشاین, شیر و گرامپی دارن دنیای ووهوو رو می سازند, یک پارک تفریحی برای خرس های مهربون. هرکسی یک کاری رو باید برای ساخت پارک انجام بدهد و اوپسی رنگ آمیزی مسیرهای سواری فاندربالت رو به عهده دارد…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر انیمیشن Care Bears: Oopsy Does It!

تیزر انیمیشن خرس‌های مهربون: ماموریت اوپسی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Care Bears: Oopsy Does It!

درباره انیمیشن خرس‌های مهربون ماموریت اوپسی

Care Bears: Oopsy این کار را می کند! یک فیلم پویانمایی کامپیوتری آمریکایی-کانادایی است که در 4 آگوست 2007 توسط Kidtoon Films منتشر شد. این برنامه توسط American Greetings به عنوان بخشی از 25مین سالگرد Care Bears ساخته شد و توسط SD Entertainment و Shari Lewis Enterprises تولید شد.

Oopsy اولین فیلم Care Bears است که توسط Polygon Pictures نسبت به Nelvana، شرکت کانادایی که مسئول قسمت‌های بلند قبلی و بیشتر قسمت‌های تلویزیونی است، ساخته شده است. این فیلم در 23 اکتبر 2007 در دی وی دی منتشر شد. این فیلم به عنوان اپیزود آزمایشی Care Bears: Adventures in Care-a-lot.

synopsis

While villain Grizzle plots against the Care Bears, it is up to Oopsy Bear to come to their rescue

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Care Bears: Oopsy Does It! 2007 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Care Bears: Oopsy Does It! در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Care Bears: Oopsy Does It!

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!