سوپرمن در مقابل فردی شرور به نام لکس لوتر قرار گرفته تا از دنیا در برابر اختراعات هسته‌ای او محافظت کند. اما لکس لوتر با ساخت انسانی با قدرت‌های هسته‌ای قصد دارد تا دنیا را برای تاجران تجهیزات هسته‌ای ایمن ساخته و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Superman IV: The Quest for Peace

تیزر فیلم سوپرمن ۴: تلاش برای صلح

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Superman IV: The Quest for Peace

درباره فیلم سوپرمن ۴: تلاش برای صلح

سوپرمن ۴: تلاش برای صلح (به انگلیسی: Superman IV: The Quest for Peace) یک فیلم ابرقهرمانی محصول سال ١٩٨٧ به کارگردانی سیدنی جی. فیوری و نویسندگی لورنس کانر و مارک روزنتهال با داستانی از کریستوفر ریو، لورنس کانر و مارک روزنتهال با اقتباس از شخصیت دی‌سی کامیکس سوپرمن می‌باشد.در این فیلم کریستوفر ریو، جین هکمن، جکی کوپر، مارک مک‌کلور، جان کرایر، سام وانامیکر، ماریل همینگوی و مارگو کیدر به ایفای نقش می‌پردازند.

این پنجمین فیلم از مجموعه فیلم‌های سوپرمن و دنباله سوپرمن ۳ (١٩٨٣) است. این اولین فیلم از این مجموعه است که تهیه‌کنندگان الکساندر و ایلیا سالکایند در آن نقشی ندارند.این فیلم همچنین نشان دهنده آخرین حضور ریو در نقش سوپرمن است که در ازای دریافت دستمزد زیاد و داستانی در ترویج خلع سلاح هسته‌ای، حاضر به بازگشت شد.

synopsis

The Man of Steel crusades for nuclear disarmament and meets Lex Luthor’s latest creation, Nuclear Man.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Superman IV: The Quest for Peace را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Superman IV: The Quest for Peace

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!