نوزادی از نژاد بیگانگان فضایی قبل از تخریب سیاره کریپتون توسط پدرش به زمین فرستاده میشود. در این میان زوجی کشاورز وی را پیدا کرده و نام کلارک را برایش انتخاب میکنند. اما زمانی که کلارک به دوران نوجوانی میرسد به قدرت‌های مافوق بشری خود پی برده و خود را برای مقابله با نیروهای شرور آماده میکند تا اینکه…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Superman

تیزر فیلم سوپرمن

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Superman

درباره فیلم سوپرمن 1

سوپرمن ( به انگلیسی : Superman) یک انیمیشن اکشن و ماجراجویی محصول مشترک کشورهای آمریکا ، انگلیس و کانادا در سال 1978 به کارگردانی Richard Donner و نویسندگی Jerry Siegel و Joe Shuster و Mario Puzo می باشد. بازیگرانی مانند Christopher Reeve و Margot Kidder و Gene Hackman در آن نقش داشته اند.

synopsis

An alien orphan is sent from his dying planet to Earth, where he grows up to become his adoptive home’s first and greatest superhero.

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Superman را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

 

بازیگران فیلم Superman

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!