گروهی از شخصیت هایی که در یک کتابخانه زندگی می کنند، تبدیل به ابرقهرمان می شوند و با استفاده از مهارت های کتابخوانی، وارد کتاب ها می شوند تا مشکلات خود را حل کنند. آنها سپس یکی از مسائلی را که در کتاب با آن مواجه شدند، در زندگی خود به کار می برند.

تصاویر انیمیشن سریالی Super Why!

  • تصاویر انیمیشن دلیل فوق‌العاده!
  • تماشای آنلاین انیمیشن دلیل فوق‌العاده!
  • نسخه کم حجم انیمیشن دلیل فوق‌العاده!
  • نسخه کم حجم انیمیشن Super Why!
  • تماشای آنلاین انیمیشن Super Why!
  • تصاویر انیمیشن Super Why!
  • دانلود انیمیشن Super Why!
  • تصاویر انیمیشن دلیل فوق‌العاده!

تیزر انیمیشن سریالی دلیل فوق‌العاده!

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن سریالی Super Why!

درباره انیمیشن دلیل فوق‌العاده!

سوپر چرا! (با عنوان Super WHY!) یک مجموعه تلویزیونی پیش دبستانی با انیمیشن CGI است که توسط Angela C. Santomero (که همچنین Blue’s Clues را ساخته است) برای PBS Kids ساخته شده است و هدف آن کودکان پیش دبستانی 3 تا 6 سال است. تولید شده توسط Out of the نیویورک.

Blue Enterprises و C.O.R.E مستقر در تورنتو. Toons (انیمیشن فقط برای فصل 1، که آخرین نمایش این شرکت قبل از بسته شدن آنها در 15 مارس 2010 تولید شد) و DHX Media (در اصل از طریق بخش Decode Entertainment برای فصل های یک و دو)، توسط PBS در ایالات متحده توزیع شد. رمزگشایی Enterprises برای فصل 1 و 2، و DHX Distribution برای فصل 3.

در ابتدا به عنوان یک استاپ موشن خلبان در سال 1999 توسط Cuppa Coffee Animation ساخته شد که به Nickelodeon/Nick Jr ارائه شد. اما بعداً در جشنواره فیلم انسی سال 2000 نشان داده شد،

این نمایش در نهایت توسط PBS Kids انتخاب شد و انیمیشن را به CGI تغییر داد و در 3 سپتامبر 2007 اولین نمایش خود را آغاز کرد و پس از نزدیک به یک دهه در 12 می 2016 به پایان رسید. 103 قسمت در سه فصل.

Synopsis

A group of characters who live at a library turn into superheroes and then go into books; using early reading skills to save the day. They later use a problem from the story one of them faced and apply it to their own lives

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Super Why! را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Super Why! در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن سریالی Super Why!

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!