هنگامی که یک شاتل فضایی بدون سرنشین روی یک سیاره ناشناخته فرود می آید ، سه شامپانزه به فضا فرستاده می شود تا امکان زندگی بیگانگان را بررسی کند.

تصاویر انیمیشن Space Chimps

  • دانلود انیمیشن میمون های فضایی 2008
  • تماشای آنلاین انیمیشن میمون های فضایی 2008
  • دانلود انیمیشن Space Chimps 2008
  • نسخه کم حجم انیمیشن Space Chimps 2008
  • تماشای آنلاین انیمیشن Space Chimps 2008
  • نسخه کم حجم انیمیشن میمون های فضایی 2008

تیزر انیمیشن میمون های فضایی

اطلاعات بیشتر

عوامل انیمیشن Space Chimps

درباره فیلم میمون های فضایی

میمون های فضایی یک فیلم علمی تخیلی کمیک انیمیشن سه بعدی کامپیوتری است که به کارگردانی Kirk DeMicco در اولین کارگردانی خود ساخته و توسط DeMicco و Rob Moreland ساخته شده است.

در آن صدای اندی سامبرگ ، شریل هینز ، جف دانیلز ، پاتریک واربرتون ، کریستین شنوت ، کنان تامپسون ، زک شادا ، کارلوس آلازراکی ، امید ابطحی ، پاتریک برین ، جین لینچ ، کات سوسی و استنلی توچی حضور دارد.

این فیلم سه شامپانزه را دنبال می کند که به یک سیاره بیگانه به فضا می روند. 20th Century Fox این فیلم را در 18 ژوئیه سال 2008 به صورت تئاتری منتشر كرد.

این فیلم با بودجه 37 میلیون دلاری 64.8 میلیون دلار فروش داشت. نامزد دریافت جایزه Artios برای دستاورد برجسته در انتخاب بازیگران – ویژگی انیمیشن. یک بازی ویدیویی بر اساس این فیلم نیز در جولای 2008 منتشر شد.

دنباله ای مستقیم از ویدئو ، تحت عنوان Space Chimps 2: Zartog Strikes Back، در اکتبر 2010 اکران شد.

synopsis

Three chimps are sent into space to explore the possibility of alien life when an unmanned space shuttle crash lands on an uncharted planet.

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Space Chimps 2008 را با دوبله فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

انیمیشن Space Chimps در ویکی پدیا

بازیگران انیمیشن Space Chimps

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!