این انیمیشن درباره نوجوانی 16 ساله به نام روبی گیلمن است که به زودی متوجه می‌شود از نسل یک خانواده سلطنتی از کراکن‌های دریایی افسانه‌ای می‌باشد و سرنوشت واقعی او در اعماق آب‌هاست. اما وقتی مادرش او را از رفتن به دریا منع می‌کند، روبی بیشتر از قبل برای کشف حقیقت تلاش می‌کند و…

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Ruby Gillman, Teenage Kraken

تیزر فیلم روبی گیلمن: کراکن نوجوان

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Ruby Gillman, Teenage Kraken

درباره انیمیشن روبی گیلمن کراکن نوجوان

روبی گیلمن، کراکن نوجوان (به انگلیسی: Ruby Gillman, Teenage Kraken) فیلمی در ژانر اکشن و ماجراجویی است که در سال 2023 منتشر می شود. کارگردانی و نویسندگی این اثر به صورت مشترک بر عهده Kirk DeMicco و Faryn Pearl بوده است.

Synopsis

A shy adolescent learns that she comes from a fabled royal family of legendary sea krakens and that her destiny lies in the depths of the waters, which is bigger than she could have ever imagined

شما می توانید انیمیشن بسیار زیبای Ruby Gillman, Teenage Kraken 2023 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Ruby Gillman, Teenage Kraken

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!

  1. سلام فیلمر
    دومین تریلر از این انیمیشن در یوتیوب منتشر شد.
    بزاریدش. ممنون

    پاسخ 1