فیلم Sound of Silence درباره دختری به نام اِما ویلسون است که وقتی پدرش در بیمارستان بستری می‌شود، از نیویورک به زادگاهش در ایتالیا بازگشته و در خانه والدینش می‌ماند. حال او تنها در خانه، با یک موجود شیطانی روبرو می‌شود که به یک رادیو نفرین شده متصل است

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Sound of Silence

تیزر فیلم صدای سکوت

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Sound of Silence

درباره فیلم صدای سکوت

صدای سکوت فیلمی ترسناک به کارگردانی Alessandro Antonaci و نویسندگی Alessandro Antonaci، Daniel Lascar است که در سال 2023 منتشر می شود.

Synopsis

After her father ends up in the hospital, Emma flies back from New York to her hometown in Italy and stays at her parents’ home. All alone in the house, she faces an evil entity that is connected to a cursed radio. Emma will have to unveil the dark secret behind the radio to survive the night and protect the ones she loves

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Sound of Silence را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

بازیگران فیلم Sound of Silence

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!