در سال ۱۹۶۳، رندل پاتریک مک مورفی را به جرم داشتن رابطه جنسی با دختری پانزده ساله (که در ایالات متحده جرم سنگینی محسوب می‌شود) دستگیر می‌کنند. از آنجایی که احتمال می‌ رود وی برای اجتناب از اعمال شاقه است که تمارض به داشتن بیماری روانی می‌کند، وی به حکم...

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم One Flew Over the Cuckoo's Nest

تیزر فیلم پرواز برفراز آشیانهٔ فاخته

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم One Flew Over the Cuckoo's Nest

درباره فیلم دیوانه از قفس پرید 1975

پرواز برفراز آشیانهٔ فاخته (به انگلیسی: One Flew Over the Cuckoo’s Nest) که در ایران به نام دیوانه از قفس پرید معروف است، فیلمی آمریکایی در ژانر درام و روان شناسانه به کارگردانی میلوش فورمن و بازی جک نیکلسون است که در سال ۱۹۷۵ میلادی بر اساس رمانی به همین نام نوشته کن کیسی ساخته شده‌است.

synopsis

A criminal pleads insanity and is admitted to a mental institution, where he rebels against the oppressive nurse and rallies up the scared patients.

شما میتوانید فیلم بسیار زیبای پرواز برفراز آشیانهٔ فاخته 1975 را با دوبله جذاب فارسی از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا نمایید.

دیوانه از قفس پرید در ویکی پدیا

بازیگران فیلم One Flew Over the Cuckoo's Nest

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!