وقتی که یک نوجوان در یکی از دهستان های هند متوجه شور و شوق ش در اسکیت بورد می شود، رویای خود را برای رقابت دنبال می کند ولی با جاده ای ناهموار روبرو می شود و …

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم Skater Girl

تیزر فیلم دختر اسکیت باز

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم Skater Girl

درباره فیلم دختر اسکیت باز

Skater Girl (به انگلیسی: Skater Girl) یک فیلم درام ورزشی جوان و آمریکایی در سال 2021 به کارگردانی مانجاری ماکی جانی است. در این بازیگران راشل سانچیتا گوپتا و شافین پاتل تازه وارد حضور دارند و همچنین آمریت مگرا ، جاناتان ردوین و وحیده رحمان بازی می کنند.

نوشته شده توسط منجاری و ویناتی ماکی جانی ، که آنها همچنین از طریق شرکت تولید کننده هندی خود مک پروداکشنز تهیه کنندگی فیلم را بر عهده داشتند.  در 11 ژوئن 2021 توسط نتفلیکس منتشر شد.

synopsis

When a teen in rural India discovers a life-changing passion for skateboarding, she faces a rough road as she follows her dream to compete

شما می توانید فیلم بسیار زیبای Skater Girl 2021 را با زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم Skater Girl در ویکی پدیا

بازیگران فیلم Skater Girl

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!