سفر حماسی یک راننده هندی فقیر که باید با زیرکی و حیله گری از بندگی اربابان ثروتمندش خلاص شود و به بالای پشته برسد.

نمایش محتوا محدود شده است

وبسایت فیلمر به کاربران ایرانی خدمات ارائه می کند. در صورتی که داخل ایران حضور دارید و از نرم افزار های فیلترشکن ( vpn ) استفاده می کنید، لطفا آنرا خاموش کرده و مجددا تلاش نمایید.

تصاویر فیلم The White Tiger

تیزر فیلم ببر سفید

اطلاعات بیشتر

عوامل فیلم The White Tiger

درباره فیلم ببر سفید

ببر سفید یک فیلم درام آمریکایی به کارگردانی رامین بحرانی در سال 2021 است. در این فیلم Adarsh ​​Gourav در اولین نقش اصلی خود به همراه Rajkummar Rao و Priyanka Chopra بازی می کند که وی همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی فیلم نیز فعالیت داشته است.

این فیلم دارای نمره موسیقی تهیه شده توسط دنی بنسی و ساندر جوریانس است و توسط پائولو کارنرا و تیم استریتو تصویربرداری و تدوین شده است. این داستان که اقتباسی از رمان آراویند آدیگا به همین نام در سال 2008 است ،

در مورد بالرام است که به یک تربیت روستایی کشیده شد ، حتی قبل از شروع یادگیری مجبور به ترک تحصیل شد. اما او آرزو داشت ، از شر فقر رهایی یابد ، بندگی را بیاموزد و اینکه چگونه به فئودالیسم فرو نرود. او برای فرار از فقر و صعود به قله ها از زیرکی و حیله خود استفاده می کند.

آدیگا کتاب خود را منتشر کرد و تصمیم گرفت در اواخر سال 2010 با حقوقی که به تهیه کننده Mukul Deora تعلق می گیرد ، به یک فیلم اقتباس کند ، اما این فیلم هرگز ساخته نشد.

بحرانی برای هدایت این اقتباس طناب کشی شد ، اگرچه اولین پیش نویس رمان را حتی قبل از انتشار آن نوشت. فیلم ببر سفید در اکتبر تا دسامبر 2019 به طور گسترده در سراسر دهلی فیلمبرداری شد و در 6 ژانویه 2021 در لاس وگاس به نمایش درآمد و در 13 ژانویه در سینماهای محدود ایالات متحده به نمایش درآمد.

در 22 ژانویه 2021 از طریق پلت فرم پخش Netflix در سطح جهانی منتشر شد. ببر سفید از منتقدانی که کارگردانی ، فیلمنامه و بازیگران آن را تحسین کردند ، نظرات مثبتی دریافت کرد.

synopsis

The epic journey of a poor Indian driver who must use his wit and cunning to break free from servitude to his rich masters and rise to the top of the heap

شما می توانید فیلم بسیار زیبای The White Tiger 2021 را با دوبله فارسی یا زیرنویس فارسی چسبیده از وبسایت فیلمر دانلود کرده یا به صورت آنلاین تماشا کنید.

فیلم The White Tiger در ویکی پدیا

بازیگران فیلم The White Tiger

ارسال دیدگاه

این دیدگاه داستان فیلم را لو می دهد!